L'officiel Арт Искусство Красива назва: чим виявились р...

Арт Искусство

Красива назва: чим виявились розмальовки для дорослих

11 августа
Красива назва: чим виявились розмальовки для дорослих Нас довго дивував тренд на книги-розмальовки, які рекламуються як спосіб арт-терапії. Виявилося, що не нас одних, — колеги з abc.com поспілкувалися з Джо Келлі, президентом Австралійської Асоціації Арт Терапії, і з’ясували, що ці книги можуть бути хіба що першими кроками до повної арт-терапії. За її словами, арт-терапевт — це кваліфікована, натренована людина, яка допомагає іншим

704044a

Нас довго дивував тренд на книги-розмальовки, які рекламуються як спосіб арт-терапії. Виявилося, що не нас одних, — колеги з abc.com поспілкувалися з Джо Келлі, президентом Австралійської Асоціації Арт Терапії, і з’ясували, що ці книги можуть бути хіба що першими кроками до повної арт-терапії. За її словами, арт-терапевт — це кваліфікована, натренована людина, яка допомагає іншим і звертається при цьому до креативного процесу. І просто розфарбовування малюнків не має з цим нічого спільного, адже в роботі з пацієнтами все набагато складніше.
Популярність цих книг спричинила бум в 2012 році, псіля чого вони стали бестселлерами на Amazon.com. Видавці радісно гововили, що це небачений феномен за 30 років їх роботи. Їх навіть не встигали друкувати. Любов до розмальовок пояснювалась тим, що вони фактично знижують гіперактивність дії області мозку, яка контролює страх.

9781782434214

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще