L'officiel Арт Искусство Квиток на балет: на сцені Наці...

Арт Искусство

Квиток на балет: на сцені Національної опери України покажуть «Дон Кіхота»

2 июня
Квиток на балет: на сцені Національної опери України покажуть «Дон Кіхота» 5 червня о 19:00 на сцені Національної опери України на шанувальників високого мистецтва чекає зустріч з балетом «Дон Кіхот» – одним з найбільш життєстверджуючих, яскравих та святкових творів балетного театру. Начитавшись лицарських романів, Дон Кіхот вирушає мандрувати, щоб гучними подвигами прославити своє ім’я. Зброєносцем він призначає відданого йому Санчо Пансу, людину тверезу і до мріяння не

3х10

5 червня о 19:00 на сцені Національної опери України на шанувальників високого мистецтва чекає зустріч з балетом «Дон Кіхот» – одним з найбільш життєстверджуючих, яскравих та святкових творів балетного театру. Начитавшись лицарських романів, Дон Кіхот вирушає мандрувати, щоб гучними подвигами прославити своє ім’я. Зброєносцем він призначає відданого йому Санчо Пансу, людину тверезу і до мріяння не схильну.

Побачивши Кітрі, Дон Кіхот уявляє її прекрасною Дульсінеєю, яку він бачив у своїх мріях і яку обрав «панною свого серця». У балеті Дон Кіхот є другорядним персонажем, а сюжет зосереджується на любовній історії Кітрі і Базиля, які танцюють свої варіації на міській площі.

Партію Кітрі виконує солістка Англійського національного балету (English National Ballet) Катерина Ханюкова. Завдяки своєму феноменальному обертанню та природності на сцені, Катерина привабливо і емоційно передає характер красуні Кітрі. Балет притягує національно-яскравою та емоційної музикою, складними і різноманітними партіями, феєрверками танців, яких немає в інших балетах. Балет «Дон Кіхот» вважається одним з найяскравіших і великих творінь у жанрі класичного балету.

За мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса.

Хореографія – М. Петіпа і О. Горського (редакція В. Литвинова)

Музика – Людвіга Мінкуса

Диригент – Герман Макаренко

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще