L'officiel Арт Кино Емма Уотсон в трейлері нового ...

Арт Кино

Емма Уотсон в трейлері нового фільму «Колонія»

15 сентября
Емма Уотсон в трейлері нового фільму «Колонія» Красуня і розумниця Емма Уотсон не втомлюється нагадувати про себе у різних іпостасях. Сьогодні, приміром, у мережі з’явився трейлер нового кінофільму за участі британської акторки. Показана на Міжнародному кінофестивалі в Торонто стрічка «Колонія» розповідає про німецьку пару, що опинилася в Чилі за часів військового перевороту Августо Піночета. Партнером Емми виступив Деніел Брюль, який зіграв головну

Daniel-Bruhl-Emma-Watson-in-Colonia-slice-1024x438

Красуня і розумниця Емма Уотсон не втомлюється нагадувати про себе у різних іпостасях. Сьогодні, приміром, у мережі з’явився трейлер нового кінофільму за участі британської акторки. Показана на Міжнародному кінофестивалі в Торонто стрічка «Колонія» розповідає про німецьку пару, що опинилася в Чилі за часів військового перевороту Августо Піночета.

Партнером Емми виступив Деніел Брюль, який зіграв головну чоловічу роль викраденого таємною чилійською поліцією німця. Заснований на реальних подіях сюжет розгортається навколо героїчних намагань Лени, яку і зіграла Уотсон, визволити коханого. Стрічка вийде у міжнародний прокат вже в жовтні, а поки що дивимося трейлер.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще