L'officiel Арт Кино Папа Римський зніметься в сіме...

Арт Кино

Папа Римський зніметься в сімейній пригодницькій стрічці

3 февраля
Папа Римський зніметься в сімейній пригодницькій стрічці Зовсім скоро в Італії почнуться зйомки нової пригодницької стрічки під назвою «По той бік сонця», в яких братиме участь Папа Римський Франциск. Але не поспішайте приміряти на Його Святість різні образи: глава католицької церкви зіграє роль самого себе. Як повідомляє видання Variety, Папа Римський є автором ідеї створення фільму, який міг би пояснити дітям послання

EN_01199960_0622

Зовсім скоро в Італії почнуться зйомки нової пригодницької стрічки під назвою «По той бік сонця», в яких братиме участь Папа Римський Франциск. Але не поспішайте приміряти на Його Святість різні образи: глава католицької церкви зіграє роль самого себе.

Як повідомляє видання Variety, Папа Римський є автором ідеї створення фільму, який міг би пояснити дітям послання Ісуса Христа. Головні ролі в картині виконають діти, які, за задумом сценариста Грасіела Родрігес, символізуватимуть апостолов. В основу сюжету буде покладений Новий Завіт, а прибуток, отриманий від прокату картини, католицька церква планують передати на благодійність.

«Наша вдячність Його Святості — за межами будь-яких слів. Для нас це не просто фільм — це важливе суспільне і духовне послання », — зазначив продюсер проекту Андреа Іерволіно.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще