L'officiel Арт Кино Тарантіно знімає свої останні ...

Арт Кино

Тарантіно знімає свої останні фільми

25 августа
Тарантіно знімає свої останні фільми Трейлер до «Огидної вісімки» («The Hateful Eight») Квентіна Тарантіно, що вийде в американський прокат в грудні цього року, підтверджує підозри, що знята в дусі вестерну стрічка не розчарує прихильників і поповнить колекцію авторського жанру. Так от, ми наполегливо радимо вам радіти з цього приводу на повну, адже в своєму інтерв’ю для New York Magazine режисер
Director Quentin Tarantino arrives at the Blu-Ray and DVD release event for "Inglourious Basterds" in Los Angeles on Monday, Dec. 14, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)
На фото: Director Quentin Tarantino arrives at the Blu-Ray and DVD release event for «Inglourious Basterds» in Los Angeles on Monday, Dec. 14, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)

Трейлер до «Огидної вісімки» («The Hateful Eight») Квентіна Тарантіно, що вийде в американський прокат в грудні цього року, підтверджує підозри, що знята в дусі вестерну стрічка не розчарує прихильників і поповнить колекцію авторського жанру. Так от, ми наполегливо радимо вам радіти з цього приводу на повну, адже в своєму інтерв’ю для New York Magazine режисер заявив, що цей фільм стане одним із останніх — він хоче зняти рівно десять стрічок. Таким чином, окрім цьогорічної прем’єри, в Тарантіно залишається ще дві спроби зняти своє найкраще кіно. Принаймні, саме таким є план 52-річного режисера і сценариста: «Було б чудово, якби мій останній фільм став найкращим – я б хотів піти із вибухом. Я маю знайти правильну історію, що мене зачепить». Крім того, режисер знає про сподівання своїх прихильників і не виключає зйомок третьої частини «Вбити Білла».

Що ж стосується «Огидної вісімки», то присвячений цей «вестерн», перш за все, пануванню білошкірих людей, а сюжет його розгортається навколо вісьмох незнайомців, що через завірюху застрягли у салуні. Хоча фільм вийшов по-справжньому зірковим – Курт Рассел, Дженніфер Джейсон Лі,Тім Рот, Майкл Медсен – Тарантіно сказав, що єдиним критерієм вибору для нього є відповідність акторів його героям: «Після того, як я піду, моїм головним спадком залишаться створені мною персонажі. Тому головним своїм обов’язком я вважаю проведення правильного кастингу, і аж ніяк не пильнування «зірковості» акторського складу».

 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще