L'officiel Арт Кино Це перемога: український кіноп...

Арт Кино

Це перемога: український кінопроект «Танк» отримав нагороду на Берлінале

16 февраля
Це перемога: український кінопроект «Танк» отримав нагороду на Берлінале Сьогодні на ринку ко-продукції талантів (Co-Production Market — Talent Project Market) в рамках Берлінале український незавершений кінопроект «Танк» режисера Максима Ксьонди та продюсера Максима Сердюка отримав нагороду у розмірі 10 000 євро. Нагадаємо, що торік, у липні, «Танк» також став переможцем конкурсу повнометражних кінопроектів на пітчингу 6-го Одеського МКФ, а в листопаді переміг у пітчингу ідей на кінофестивалі у

11703277_395074690697517_7448050359818015507_o

Сьогодні на ринку ко-продукції талантів (Co-Production Market — Talent Project Market) в рамках Берлінале український незавершений кінопроект «Танк» режисера Максима Ксьонди та продюсера Максима Сердюка отримав нагороду у розмірі 10 000 євро. Нагадаємо, що торік, у липні, «Танк» також став переможцем конкурсу повнометражних кінопроектів на пітчингу 6-го Одеського МКФ, а в листопаді переміг у пітчингу ідей на кінофестивалі у німецькому місті Котбус.

Сюжет розповідає історію підлітка з неблагополучної родини на прізвисько Малий, який знаходить німецький танк часів Другої світової війни. Порившись разом із дворовим товаришем в Інтернеті, Малий розуміє, що його знахідка коштує близько мільйона доларів. Це шанс вирватися з цього Богом забутого місця, тож Малий намагається продати танк частинами.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще