L'officiel Арт Кино Вчені створили програму, яка п...

Арт Кино

Вчені створили програму, яка перемальовує фільми «під Ван Гога»

17 мая
Вчені створили програму, яка перемальовує фільми «під Ван Гога» Facebook Twitter Вконтакте Німецькі математики розробили спеціальну програму, яку навчили «розфарбовувати» вже існуючі відеоролики і фільми в стилі картин Ван Гога, Пікассо та інших відомих художників. Для реалізації такого завдання вчені створили нейромережу з двох шарів, перший з яких аналізує картини художника і витягує з них інформацію про використані фарби та стиль автора, а другий – аналізує дрібні деталі на

EN_01192136_7928
  • Facebook
  • Twitter
  • Вконтакте

Німецькі математики розробили спеціальну програму, яку навчили «розфарбовувати» вже існуючі відеоролики і фільми в стилі картин Ван Гога, Пікассо та інших відомих художників.

Для реалізації такого завдання вчені створили нейромережу з двох шарів, перший з яких аналізує картини художника і витягує з них інформацію про використані фарби та стиль автора, а другий – аналізує дрібні деталі на кадрах фільму і розпізнає об’єкти, перетворюючи їх в ескізи.

Поки даний алгоритм ще не дороблений, проте його можна застосовувати для онлайн-обробки відео. Цілком можливо, що в майбутньому кожна людина зможе дивитися будь-яке кіно, «написане» в тому стилі, який їй подобається.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще