L'officiel Арт Кино Заборонене кохання: Руні Мара ...

Арт Кино

Заборонене кохання: Руні Мара та Кейт Бланшет у трейлері фільму «Керол»

18 августа
Заборонене кохання: Руні Мара та Кейт Бланшет у трейлері фільму «Керол» У мережі з’явився перший трейлер лесбійської драми режисера Тодда Хейнса «Керол», що була відзначена призом в Каннах. Ролі головних героїнь історії, що заснована на романі «Ціна солі» письменниці Патриції Хайсмит, отримали акторки Кейт Бланшет та Руні Мара, і, до речі, саме Мара і була нагороджена відзнакою  за «Кращу жіночу роль» Канського фестивалю, зігравши продавщицю універмагу на ім’я Тереза.

скачанные файлы

У мережі з’явився перший трейлер лесбійської драми режисера Тодда Хейнса «Керол», що була відзначена призом в Каннах. Ролі головних героїнь історії, що заснована на романі «Ціна солі» письменниці Патриції Хайсмит, отримали акторки Кейт Бланшет та Руні Мара, і, до речі, саме Мара і була нагороджена відзнакою  за «Кращу жіночу роль» Канського фестивалю, зігравши продавщицю універмагу на ім’я Тереза.

Сюжет фільму розповідає про кохання між двома жінками у часи, коли такі стосунки були під забороною. Події відбуваються в Нью-Йорку в 1950-х. У прокат картина виходить у листопаді.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще