L'officiel Арт Музыка Анонс: #PROSTO Music Video Fes...

Арт Музыка

Анонс: #PROSTO Music Video Festival Part 2 з Pianoбой!

12 мая
Анонс: #PROSTO Music Video Festival Part 2 з Pianoбой! Prosto Music Video Festival – це нові зйомки за лаштунками та роуд-відео музикантів, живе спілкування з виконавцями та їх командами, можливість по-новому поглянути на вже відомі кліпи й ексклюзивні архівні відео гуртів на широкому екрані. Гості фестивалю побачать творчість українських музичних команд з іншого боку та познайомляться з тією частиною знімального процесу, котрий зазвичай залишається

IMG_8870

Prosto Music Video Festival – це нові зйомки за лаштунками та роуд-відео музикантів, живе спілкування з виконавцями та їх командами, можливість по-новому поглянути на вже відомі кліпи й ексклюзивні архівні відео гуртів на широкому екрані. Гості фестивалю побачать творчість українських музичних команд з іншого боку та познайомляться з тією частиною знімального процесу, котрий зазвичай залишається прихованим для фанів.

Приходь на другу зустріч в рамках PROSTO Music Video Festival з Pianoбой 13 травня на 19:00 у Кінотеатр Одеса-Кіно (ТРЦ Україна, 4-й поверх). Вхід — 60 грн. Кількість місць обмежена. Резервування за телефоном: (044) 538 17 70.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще