L'officiel Арт Музыка Довгоочікуваний тур: ДахаБраха...

Арт Музыка

Довгоочікуваний тур: ДахаБраха їде з концертами містами України

6 октября
Довгоочікуваний тур: ДахаБраха їде з концертами містами України Всесвітньо відомий етно-хаус гурт ДахаБраха вирушає у всеукраїнський тур. Про це учасники колективу написали на своїй сторінці в фейсбуці. Цього літа група вдруге виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget в Угорщині, а у вересні записала студійний live для американської радіостанції KEXP, а також зіграла композицію «Шо з-під дуба» в шоу «Later … with Jools Holland»

daxa копия

Всесвітньо відомий етно-хаус гурт ДахаБраха вирушає у всеукраїнський тур. Про це учасники колективу написали на своїй сторінці в фейсбуці. Цього літа група вдруге виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget в Угорщині, а у вересні записала студійний live для американської радіостанції KEXP, а також зіграла композицію «Шо з-під дуба» в шоу «Later … with Jools Holland» на британському телеканалі BBC Two. 

У щільному гастрольному графіку останніх 4 років, що нараховує десятки країн і три континенти, музиканти намагалися знаходити час для участі в українських фестивалях і таких спеціальних проектах, як, наприклад, переозвучка фільму «Земля» Олександра Довженка. Нарешті прийшов час для великого українського туру з презентацією нової програми.

Серію українських концертів почне Одеса, де ДахаБраха вийде на сцену 10 листопада. Вже підтверджені дати концертів в Дніпропетровську, Харкові, Львові, Києві. І затверджуються — у Полтаві, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Івано-Франківську. Список міст буде збільшуватися.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще