L'officiel Арт Музыка Джамала презентувала кліп на п...

Арт Музыка

Джамала презентувала кліп на пісню «Иные»

17 ноября
Джамала презентувала кліп на пісню «Иные» Сьогодні, 17 листопада, відбулася прем’єра нового кліпу співачки Джамали на пісню «Иные». Відео було викладено на офіційному каналі виконавиці в YouTube. Це — спільна робота співачки і режисера Михайла Ємельянова. Крім натурних зйомок, режисер включив в ролик кадри однойменного фантастичного серіалу «Иные», в саундтрек якого увійшла пісня Джамали. «Було страшенно холодно, йшов дощ, літали комарі, волосся

1413454928_zzzzz

Сьогодні, 17 листопада, відбулася прем’єра нового кліпу співачки Джамали на пісню «Иные». Відео було викладено на офіційному каналі виконавиці в YouTube. Це — спільна робота співачки і режисера Михайла Ємельянова. Крім натурних зйомок, режисер включив в ролик кадри однойменного фантастичного серіалу «Иные», в саундтрек якого увійшла пісня Джамали.

«Було страшенно холодно, йшов дощ, літали комарі, волосся увесь час намокало, з ним неможливо було нічого зробити. І мало того, що я вперше у житті тримала в руках весла, так ще й сама на човні перепливла озеро десять разів. Зате відчула по повній, як це — бути ІНШОЮ», — поділилася Джамала своїми враженнями від зйомок кліпу.

Пісня «Иные» увійшла до альбому «Подих», який Джамала випустила місяць тому. Новий матеріал вже почули шанувальники співачки у Львові, а київській публіці пластинка Джамали буде представлена 5 грудня в столичному МЦКМ «Жовтневий».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще