L'officiel Арт Музыка Кліп дня: Океан Ельзи — «...

Арт Музыка

Кліп дня: Океан Ельзи — «Життя починається знов»

18 августа
Кліп дня: Океан Ельзи — «Життя починається знов» Важко вигадати щось приємніше, аніж почати український вівторок з нового ліричного відео найпопулярнішого українского гурту «Океан Ельзи». «Життя починається знов»– саме так називається сингл гурту, що увійде до 9-го студійного альбому. Відео, створене українским продакшном «Red Glass Studio», розповідає про ніжні почуття до коханої, завдяки якій життя чоловіків починається знов. Окрім ліричного відео гурт опублікував тізер

v,md,vmd,md,

Важко вигадати щось приємніше, аніж почати український вівторок з нового ліричного відео найпопулярнішого українского гурту «Океан Ельзи». «Життя починається знов»– саме так називається сингл гурту, що увійде до 9-го студійного альбому. Відео, створене українским продакшном «Red Glass Studio», розповідає про ніжні почуття до коханої, завдяки якій життя чоловіків починається знов.

Окрім ліричного відео гурт опублікував тізер майбутнього кліпу, що знімався під Києвом. Взяти участь в зйомках і стати частиною нового кліпу могли всі бажаючі. Офіційної назви альбом поки що не має, але відомо, що до нього увійде ще одна раніше опублікована пісня — «Не твоя війна».

Нагадаємо, що свій останній альбом «Земля» Океан Ельзи випустили ще у 2013 році.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще