L'officiel Арт Музыка Неземні матерії: зіркові вібра...

Арт Музыка

Неземні матерії: зіркові вібрації покладено на музику

11 августа
Неземні матерії: зіркові вібрації покладено на музику Музика зірок звучить саме так, як ми й здогадувалися: містично, дивно і в той же час напрочуд гармонійно. І в цьому тепер можна емпірично переконатися, адже зірки — так, саме ті, небесні зірки — вібрують і пульсують на манер цілком земних музичних дзвонів. Дослідженням зіркових вібрацій вже давно займаються кабінетні астросейсмологи, однак творчість не спинити, і співробітник

Музика зірок звучить саме так, як ми й здогадувалися: містично, дивно і в той же час напрочуд гармонійно. І в цьому тепер можна емпірично переконатися, адже зірки — так, саме ті, небесні зірки — вібрують і пульсують на манер цілком земних музичних дзвонів.

Дослідженням зіркових вібрацій вже давно займаються кабінетні астросейсмологи, однак творчість не спинити, і співробітник турецького планетарію Бурак Улаз вчора виклав на Саундклауд фортепіанний запис, створений на основі пульсацій зірки Y Cam A. Цей нотний виклад виглядає так буденно — хто б міг подумати, що ці акорди — послання від зірки?

Y Cam

Приємного вам занурення в небесні ритми. І не забудьте завантажити, якщо плануєте прогулятися під зірковим небом чи зайти до планетарію, в якому вперше і востаннє були ще в дитинстві. Повнота відчуттів гарантована.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще