L'officiel Lifestyle Стиль жизни Не кутюром єдиним: Chanel та і...

Lifestyle Стиль жизни

Не кутюром єдиним: Chanel та інші представили різдвяні ялинки

24 ноября
Не кутюром єдиним: Chanel та інші представили різдвяні ялинки У паризькому Театрі Єлисейських полів відбулася традиційна виставка новорічних декорацій та прикрас. На огляд публіки представили 33 різдвяних ялинки, які були створені відомими дизайнерами в рамках 20-го щорічного заходу благодійної організації «Les Sapins de Noel des Createurs», заснованого фешн-журналістом Марі-Крістіан Марек. Цього разу свої творіння представили Жан-Клод Житруа, Шанталь Тома, Франсіс Куркджян, Стелла Маккартні, Жан-Поль

trocadero-market-by-jean-pierre-dalbera-1024x682

У паризькому Театрі Єлисейських полів відбулася традиційна виставка новорічних декорацій та прикрас. На огляд публіки представили 33 різдвяних ялинки, які були створені відомими дизайнерами в рамках 20-го щорічного заходу благодійної організації «Les Sapins de Noel des Createurs», заснованого фешн-журналістом Марі-Крістіан Марек. Цього разу свої творіння представили Жан-Клод Житруа, Шанталь Тома, Франсіс Куркджян, Стелла Маккартні, Жан-Поль Готьє, а також Chanel, Christian Dior та Emmanuel Ungaro. Правда, серед їхніх робіт знайти ялинку, що була б схожа на справжнє дерево, дуже важко: в рамках виставки були представлені «ялинки», схожі на букет квітів, гігантські корсети, усипані камінням, жіночі фігури, світлові інсталяції та інше.

Приміром, дизайнер жіночої білизни Шанталь Тома створила ялинку у вигляді корсету і криноліну, переосмисливши таким чином логотип власної марки: «Я додала корсет і кринолін, тому що я просто не змогла втриматися,» — зізналася дизайнер.

Парфумер Франсіс Куркджян придумав дерево, що складається з безлічі прозорих бульбашок, які передають аромат справжньої ялинки: «Це було досить складно відтворити, в ньому присутні солодкі нотки, але, в цілому, аромат не надто солодкий».

Дизайнерські святкові дерева будуть продані з аукціону, який відбудеться в Театрі Єлисейських Полів 26 листопада. Торік організація змогла виручити з продажу ялинок 70 000 євро. Зібрані кошти підуть на дослідження раку.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще