L'officiel Lifestyle Технологии 10 найкращих жартів про Pokemo...

Lifestyle Технологии

10 найкращих жартів про Pokemon GO від Nintendo 6

12 июля
10 найкращих жартів про Pokemon GO від Nintendo 6 Зовсім недавно японська компанія Nintendo 6 випустила додаток Pokemon GO, який за декілька днів став найпопулярнішим у App Store. Гра вийшла для iOS та Android й офіційно доступна в США, Австралії і Новій Зеландії. Програма використовує елементи доповненої реальності: гравці шукають покемонів, які заховані у реальному світі. Телефони повідомляють власникам про те, що поруч захований покемон, за допомогою звукового сигналу і

EN_01217818_0032

Зовсім недавно японська компанія Nintendo 6 випустила додаток Pokemon GO, який за декілька днів став найпопулярнішим у App Store. Гра вийшла для iOS та Android й офіційно доступна в США, Австралії і Новій Зеландії. Програма використовує елементи доповненої реальності: гравці шукають покемонів, які заховані у реальному світі. Телефони повідомляють власникам про те, що поруч захований покемон, за допомогою звукового сигналу і вібрації. Мета гри – знаходити і тренувати покемонів, щоб потім брати участь у боях з іншими гравцями.

Screen Shot 2016-07-12 at 12.31.53 1

Деякі гравці в Pokemon GO аж занадто зосереджуються на ігровому процесі та перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов’язаних з грою, зафіксований у США, де користувач, захопившись, не помітив на шляху канаву, впав і пошкодив ногу. До речі, після випуску акції компанії подорожчали більше ніж на 25 %.

У зв’язку з цим ми зібрали для вас 10 найкращих жартів про Pokemon GO від користувачів Twitter. Адже такий успіх не міг пройти непомітно.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще