L'officiel L`moda Тренды З днем народження: 5 кращих об...

L`moda Тренды

З днем народження: 5 кращих образів креативного директора L’Officiel Україна Ярослави Бойко

29 сентября
З днем народження: 5 кращих образів креативного директора L’Officiel Україна Ярослави Бойко В день народження креативного директора L’Officiel Україна та засновника L’Officiel Online Ярослави Бойко ми згадуємо її п’ять кращих образів. Ярослава часто надає перевагу діловому стилю. Жакети, сорочки, брюки та класичні спідниці складають левову долю її гардеробу. В такому образі можна працювати весь день в офісі, а ввечері, наприклад, піти на презентацію чи виставку. На перший

12059397_1927755407449596_618714023_o

В день народження креативного директора L’Officiel Україна та засновника L’Officiel Online Ярослави Бойко ми згадуємо її п’ять кращих образів.

IMG_4944

Ярослава часто надає перевагу діловому стилю. Жакети, сорочки, брюки та класичні спідниці складають левову долю її гардеробу. В такому образі можна працювати весь день в офісі, а ввечері, наприклад, піти на презентацію чи виставку.

деловой

На перший Digital Day від L’Officiel Online Ярослава вдягла сіру сукню, що нагадує тренч без рукавів, та доповнила його класичними туфлями. Оригінальне прочитання ділової класики — ми аплодуємо винахідливості Ярослави.

кэжуал вариант

Для повсякдених образів Ярослава обирає одяг зі зручних матеріалів, як денім чи трикотаж. В цьому образі нам подобається поєднання прямої бежевої сукні з джинсовою курткою. За рахунок правильно підібраних аксесуарів та взуття образ не здається занадто простим.

не знаю как назвать

А в цьому образі нас зачарувало поєднання фактур — шкіряна спідниця у зміїний принт та светр, підібраний в тон до спідниці, — стилістичним навичкам Ярослави можна позаздрити.

нарядный

Для більш формальних заходів наша креативна директорка, звісно, обирає сукні в підлогу. Чорний колір — безпрограшний варіант для модних вечірок. Однак і тут Ярослава проявляє свою винахідливість, доповнюючи майже класичну сукню іронічним клатчем.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще