L'officiel Спецпроекты Литературный конкурс L'Officiel Online Умови участі в літературномі к...

Спецпроекты Литературный конкурс L'Officiel Online

Умови участі в літературномі конкурсі L’Officiel Online

20 сентября
Умови участі в літературномі конкурсі L’Officiel Online Серед тих небагатьох речей, які ми любимо відверто й щиро – хороші тексти, нові таланти, молоді автори та здорові амбіції. Все це ми вирішили об’єднати в одному проекті: відсьогодні щотижня L’officiel Online публікуватиме найкращу новелу з тих, що надійдуть нам на поштову адресу litkonkursofficiel@gmail.com. Отже, талановиті і молоді, ми чекаємо ваших текстів. Умови прості: жанр

OFF3

Серед тих небагатьох речей, які ми любимо відверто й щиро – хороші тексти, нові таланти, молоді автори та здорові амбіції. Все це ми вирішили об’єднати в одному проекті: відсьогодні щотижня L’officiel Online публікуватиме найкращу новелу з тих, що надійдуть нам на поштову адресу litkonkursofficiel@gmail.com.

Отже, талановиті і молоді, ми чекаємо ваших текстів. Умови прості: жанр – новела, розмір – не більше двох тисяч знаків. Ілюстраціями до ваших робіт ми займатимемось самі. Пам’ятайте, що критерії відбору дуже суворі. Якщо ви надіслали нам свою роботу, і вона не була опублікована, не варто бомбардувати редакцію листами з питаннями: «Де мій текст і чому я не бачу його на сайті?» Скоріш за все, він просто недостатньо добре написаний. На даному етапі ми не плануємо конкурс у звичному його розумінні: жодних призів, переможців та переможених. Втім, якщо кількість якісних текстів буде високою, ми обов’язково відзначимо найкращого, на наш погляд, автора. Тож справа за вами, і час пішов.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще