Український фотограф Вова Клевер відкриє виставку своїх робіт під час Ukrainian Fashion Week

Новости
01.09.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
В "Мистецькому арсеналі"
ПОДЕЛИТЬСЯ

3 вересня, о 19:30, під час Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 у "Мистецькому арсеналі" відбудеться презентація виставки RESET/RENEWAL by Vova Klever. Вова Клевер – перший український фешн-фотограф, який переміг у конкурсі British Vogue. В Україні він також відомий за зйомками проєктів, кампейнів та лукбуків для брендів.

Його фотопроєкт складатиметься з двох частин: перша натхнена творчістю Поля Гогена, друга ‒ одним квітневим ранком, коли Вова з дівчиною гуляли пустим полем без одягу. "Я дуже люблю Гогена і точно можу сказати, що це один із найулюбленіших моїх художників. Це факт. І наразі саме він вплинув на мене найбільше. Саме його творчість, його життєвий та творчий шляхи стали відправною точкою для ідеї зйомки, яка буде експонуватися, — розповідає Вова. — Але вибирати якогось улюбленого художника — це як вибирати улюблений фільм чи книгу. Тобто неможливо. Мене багато хто з художників надихає: Міро, Матісс, Пікассо, Ман Рей, Малевич, Родченко та ін. Також багато можна почерпнути у таких майстрів, як Рембрандт, Ботічеллі, Караваджо. Я не намагаюсь обмежити себе кимось одним. Все, що мене зачепило, я одразу ж беру в роботу".

"Кожна з цих робіт дуже важлива для мене, — додає Клевер. — Я вкладав у кожну з них дуже багато енергії та зусиль. Але якщо вже дуже сильно задуматися, то готовий виділити 2 роботи. Перша — Peropheta, що таїтянською означає "пророк". Та робота, яка була зроблена в Грузії, де моя дівчина лежить на фоні пейзажів Казбегі. Чому? Перша — тому, що ще на самій зйомці, як тільки Андрій зайшов у кадр, він заворожив усіх своєю енергетикою. Пам’ятаю, як всі ахали й охали. Вона взагалі не ретушована. Так буває дуже рідко. Енергетично дуже сильна. Сподіваюсь, таку ж енергетику відчують і відвідувачі виставки.

А на рахунок другої роботи — в нас була всього 1 хвилина на кадр. Адже ми подорожували весною і було ще доволі холодно. Й досі пам’ятаю, як знімали той кадр. Ми зняли його у 2 підходи. Як тільки закінчили знімати перший раз, я відчув якесь занепокоєння всередині. Я був незадоволений кадром. І я умовив дівчину роздягнутися ще раз, і тоді ми вже зробили такий кадр, яким були сповна задоволені. Це була магія. Вже після того, як ми повернулись додому, я помітив, що колір води на фоні збігається з кольором волосся Ханни. Також помітив, що геометрія тіла схожа з геометрією пейзажу. І тоді все зійшлося".

Вхід на виставку безоплатний, за попередньою реєстрацією за лінком. Протягом 24 годин після заповнення форми ви отримаєте електронне запрошення на email. 

Також відвідати виставку зможуть всі гості Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 з 2 по 5 вересня у "Мистецькому арсеналі".

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).