Катерина Терехова розповідає про Платиновий IQOS 3 DUO

ПОДЕЛИТЬСЯ
Аксесуар для щоденного образу
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ми знаємо Катю Терехову як експерта ресторанного і клубного бізнесу, директора з розвитку мережі кіно-ресторанів Re'lux, ко-овнера нового місця на гастро-карті Києва 108 Food & Yoga і просто як дівчину, яка буде в центрі уваги в будь-якій компанії. Поговорили з Катею про ритм життя, про колекцію незвичайних речей та про новий IQOS DUO Платинум.

 

Друзі називають мене космічною. Не впевнена – це через мій стиль, або через мою космічну швидкість життя. Але підозрюю, що тут співпало комбо.

Важко уявити, але вже 19 років, половину свого життя, я працюю в ресторанно-клубній сфері. Мій день, кожен день, складається із зустрічей, дзвінків, заторів на дорогах, нарад та івентів. Іноді навіть вступаю в діалог з дощем, щоб не заважав гостям на пікніку (сміється) Такий ритм – мій драйвер. Не бачу себе в режимі slow life, принаймні поки що.

Зізнаюся чесно, я – страшенний шопоголік. При цьому з модою у мене особливі стосунки. Свій стиль я знайшла ще в 15 років. Уже тоді носила зачіску, як у Бьорк, слухала Radiohead і не була схожа на своїх однолітків. До цього дня вибираю в магазинах саме неординарне, щось найунікальніше.

Так і з цим IQOS DUO. Це лімітована серія моделі DUO в кольорі Платинум. А це вже означає, що вона дістанеться не всім. Колір просто космос, як у обшивки космічного корабля. У мене просто не було шансів його не купити (сміється). 

Сам по собі девайс дуже стильний. У мене вже є кілька. Це, як взуття –  якщо знайду свою пару, то купую відразу в декількох кольорах і стежу за оновленнями. Так сталося і з цим красенем.

В цілому, я користуюся IQOS вже 4 роки. І це значно полегшує мені життя. Коли у тебе банально немає часу на перекус, можливість використовувати девайс не виходячи з машини або в IQOS Friendly закладі –  справжня розкіш!

Плюс, з ним мій одяг більше не пахне димом. Всім привіт з епохи клубу "Хевена" 2009-го.

Зручно, що в версії DUO можна використовувати два стіки поспіль і не витрачати час на підзарядку. Іноді цим користуються і мої друзі. 

Та й в цілому, "стрільнути" стік зараз набагато простіше, ніж сигарету. А цей лімітований IQOS DUO Платинум ‒ просто знак з космосу, що невдовзі IQOS-користувачів стане ще більше. Не всі готові прощатися зі шкідливою звичкою назавжди. Але коли є шанс зробити її менш шкідливою ‒ дивно ним не скористатися.

Що таке IQOS? IQOS ‒ це гаджет для нагрівання тютюну, технологічна альтернатива звичайному палінню, без горіння, диму і попелу. IQOS не спалює, а лише нагріває тютюн до 350 °C. Завдяки цьому при використанні гаджета виділяється на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом.

 

Читайте також: Как IQOS удалось стать lovemark для 1 миллиона украинцев

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).