Даруйте враження: 6 модних гаджетів під ялинку

ПОДЕЛИТЬСЯ
Тільки найкраще!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний ритм зобов’язує нас прискорити та планувати повсякденну рутину. Побутові дії ми виконуємо «на автоматі», паралельно прокручуючи в голові безліч справ із To-do list. На щастя, технічний прогрес не стоїть на місці, а ґаджети повертають нам інтерес, наприклад, до прибирання за допомогою робота-пилососа чи до догляду за обличчям разом із електричною щіткою-масажером.

Ґаджети – це також чудовий подарунок для тих, хто цінує свій час і хотів би додати магії простим діям.

IQOS  DUO

IQOS DUO – подарок “первой необходимости” для тех, кто ищет менее вредную альтернативу сигаретам. Технологичный гаджет не поджигает табак. Он нагревает его без дыма, пепла и вредных для здоровья продуктов горения. А элегантный дизайн, заботливый сервис и sustainable инициативы бренда сделают новогодний подарок еще ценнее.

APPLE AIR TAG

Чудовий подарунок для дівчат. За допомогою трекера можна забути про проблему пошуку потрібних речей. Apple Air Tag легко прикріплюється до рюкзака, ключів чи інших предметів, передаючи дані про їх місцезнаходження в застосунок.

 

DYSON SUPERSONIC

Фен не тільки інтенсивно висушує волосся, а й укладає, формуючи кожен локон окремо та роблячи волосся блискучим за допомогою Intelligent Heat Control. В комплекті є декілька насадок, а технологія Heat Shield дозволяє їм не нагріватися.

MI ROBOT VACUUM-MOP ESSENTIAL

Робот-пилосос здатний виконувати не тільки сухе, а й вологе прибирання. Пристрій працює безшумно та за суворим розкладом. Mi Robot VacuumMop Essential має 15 оптичних датчиків, які попереджають про наявність сходів і допомагають об’їхати перепони.

LENOVO SMART CLOCK CHARGING STATION GEN 2

Цифровий годинник, який працює ще й як інтелектуальний динамік і дисплей. Смарт-ґаджет показує погоду, відтворює мультимедіа і навіть може використовуватися як фоторамка. Приємний бонус – із пристроєм можна взаємодіяти за допомогою Google Assistant.

FOREO LUNA MINI 3

SPA на кожен день. Очищувальний девайс для обличчя здатний усього за пів хвилини ретельно видалити забруднення зі шкіри обличчя. При цьому щітка діє делікатно, а силіконові щетинки виконують не тільки функцію очищення, а й м’якого масажу. А в разі втрати її можна знайти за допомогою застосунку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).