Галерея Avangarden відкриє онлайн-виставку про життя під час карантину

Lifestyle
16.06.2020
Документація колективних станів, прожитих під час пандемії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська художниця Дарина Мо Мот у проекті Accommodation  досліджує трансформації звичного життєвого порядку через пандемію Covid-19.

Серія робіт художниця створювала кожен день протягом локдауна. Це документація колективних станів, прожитих під час пандемії: від безтурботного байдикування через сум і апатію до прийняття цього поворотного етапу з усвідомленням власного балансу зі світом.

Замість традиційного галерейного приміщення, експозиційним простором стала квартира, де створювалися роботи. Тому щодня 24/7 ви можете заходити онлайн без дзвінка і залишатися там скільки завгодно, вас ніхто не прожене. У вас є можливість зрозуміти і переосмислити все, що відбулося, подивившись на це з боку. Та й просто, нарешті, сходити в гості.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Проект Accommodation фіксує в пам'яті унікальний момент в історії – час рестарту і переоцінки цінностей. Тепер туди завжди можна повернутися, коли почне здаватись, що берег загублений.

Завітати в гості і подивитися експозицію можна з 18 червня 2020 року на сайті проекту.

 

Читайте также: Степан Рябченко рассказывает о первом опыте кураторства и искусстве по ту сторону экранаПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).