FROLOV представив лукбук нової колекції HOT COUTURE

Тренды
03.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
В об'єктиві фотографа Віка Бакіна
ПОДЕЛИТЬСЯ

До FROLOV HOT COUTURE увійшло 24 луки. Всі вироби цієї колекції виконані за кутюрними техніками та уособлюють настрій бренду і теми, які завжди досліджує Іван Фролов: сексуальність, тілесність, провокація та порушення правил. 

Серед кутюрних елементів колекції — ручна вишивка страусовим пір’ям, лебединим пухом і пір'ям півня, робота з мереживом з рослинним мотивом, вишитим металізованою ниткою, вишивка біттю кольору золота та білого золота, дзеркальною паєткою в формі квітки, кришталем, стеклярусом та перлинами. Але кутюрна риса, яку FROLOV не наслідує, — це обмеження одягу “одним виходом”.

Притаманні для бренду розрізи на сукнях набули ще більш непередбачуваних форм та втілень. Наприклад, у весільній сукні з блідо-рожевого мережива виріз у формі серця знаходиться на сідницях.  

Спідню білизну з натурального шовку та з вишивкою біттю з золотом FROLOV пропонує носити як елемент повсякденного одягу та couture-to-wear. А сукні та костюми-двійки з чорного мережива бренд пропонує одягати на голе тіло. 

В новій кутюрній колекції FROLOV використав техніку апсайклінгу вінтажних речей. Так, перстень у формі троянди з дерева став чокером, сумочку було виготовлено з бра, а основою нової стала вінтажна шуба із сімейного гардероба Івана Фролова.

 

 

Читайте також:

Що обговорюють у Мережі: Адам Драйвер у новій рекламній кампанії Burberry

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).