Як це було: Закрита вечірка на честь відкриття ковзанки IQOS Central Park

События
30.12.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

25 грудня відбулося відкриття найатмосфернішої ковзанки Києва. Справжній нью-йоркський Central Park, черга з жовтих таксі, святковий Бродвей та американський стрітфуд. 

Ми побували на заході від IQOS особисто і можемо сказати, що атмосфера вражає. Катаючись на ковзанці, хотілося зупинятися біля кожної локації, охопити поглядом найдрібнішу деталь і закарбувати це в пам’яті. Китайський квартал, Бродвей, яскрава алея з центральною ялинкою, як біля Рокфелер-центру, маленька Італія з різнокольоровими будинками та квітковою крамницею з ялинковими букетами.

Серед гостей були помічені Лера Бородіна, Катя Терехова, Олена Бурба, Анаіт Адамян, Уляна Нешева, Сабіна Мусіна, Артем Климчук, Макс Мілер, Назар Грабар.

На вході розташовано фуд-корт, де запропонують скуштувати хот-доги Nathan’s від Socar, зігрітися чаєм та кавою або чимось міцнішим від бренду Jameson. Прямо на території ковзанки Mimosa Brooklyn Pizza пригощають бруклінською піцою з печі, так що можна скоренько заїхати на підзарядку не сходячи з льоду. 

За яскравим новорічним мейкапом та трендовими зачісками варто ковзати до б'юті-зони G.Bar. А за фото на пам’ять – до м’ятного фотобоксу. 

“Ми самі створюємо магію.
Ми знаємо, як здивувати. 
Ми не підбиваємо підсумки року.
Ми будуємо плани на наступний”, – промовляє брендвол у центрі ковзанки, і ми з цим згодні.

Організатори продумали кожну деталь для комфорту, починаючи з парковок на під'їзді, експрес-тестів (вхід на ковзанку лише за наявності сертифікату вакцинації в "Дії" або негативного тесту), особистих інструкторів та комплектів запасних шкарпеток, що видають разом із ковзанами. До речі, тут найзручніші ковзани, що ми колись зустрічали. 

Відвідати ковзанку можна буде з 28 грудня до 16 січня за адресою: Межигірська, 82, в павільйоні колишнього заводу Tetra Pak. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією і тільки для відвідувачів 18+.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).