L'officiel Новости Новости Fashion-відео бренду LAKE прой...

Новости Новости

Fashion-відео бренду LAKE пройшло до фіналу Berlin Fashion Film Festival

21 апреля
Fashion-відео бренду LAKE пройшло до фіналу Berlin Fashion Film Festival Декілька місяців тому стрічку новин фейсбуку заполонило fashion-відео BLOWUP. Хтось передбачував, що це знімало креативне ньюйоркске ком’юніті, хтось казав, що це стовідково діло рук скандинавців. Нам приємно  заперечувати ці гіпотези, тому ще режисером став українець Ігор Стеколенко. Сьогодні ця работа, що є тизером до колекції AW15-16 бренду LAKE, потрапила в шорт-лист фіналу Berlin Fashion Film Festival, одного

Безымянный

Декілька місяців тому стрічку новин фейсбуку заполонило fashion-відео BLOWUP. Хтось передбачував, що це знімало креативне ньюйоркске ком’юніті, хтось казав, що це стовідково діло рук скандинавців. Нам приємно  заперечувати ці гіпотези, тому ще режисером став українець Ігор Стеколенко.

Сьогодні ця работа, що є тизером до колекції AW15-16 бренду LAKE, потрапила в шорт-лист фіналу Berlin Fashion Film Festival, одного із наймасшабніших фестивалів відео. Fashion-відео BLOWUP потрапило одразу у три номінації: найкраща операторська робота, найкращий музичний супровід і найкращий монтаж. Музику для відео створював Casual Man, над монтажем працював Ігор Стеколенко, а відповідальним за операторську роботу був Денис Лущик. Ігор Стеколенко поєднав основні мотиви колекції нового сезону дизайнерського бренду: динаміку і статику, споглядання та дію.

Відеоробота буде представлена ​​вже 5 червня на міжнародному кінофестивалі у Берліні, а поки що подивіться з нами тизер.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще