L'officiel Новости Новости Куртку Хана Соло продадуть на ...

Новости Новости

Куртку Хана Соло продадуть на аукціоні

29 марта
Куртку Хана Соло продадуть на аукціоні Хан Соло – вигаданий персонаж із «Зоряних війн» – стає ближчим до своїх фанів. Так, один із предметів його гардеробу можна буде придбати на аукціоні. Гаррісон Форд, який зіграв персонажа, пожертвував легендарну куртку на благодійність. Усі кошти підуть на дослідження Нью-Йоркського університету і команди FACES щодо епілепсії у дітей. Однією з причин такої доброти стало

EN_01195926_0023

Хан Соло – вигаданий персонаж із «Зоряних війн» – стає ближчим до своїх фанів. Так, один із предметів його гардеробу можна буде придбати на аукціоні. Гаррісон Форд, який зіграв персонажа, пожертвував легендарну куртку на благодійність. Усі кошти підуть на дослідження Нью-Йоркського університету і команди FACES щодо епілепсії у дітей. Однією з причин такої доброти стало те, що донька актора страждає на дану хворобу.

«Я був дуже вражений результатами університету і FACES, яких вони досягли в області епілепсії. Сподіваюся, що ця куртка забезпечить їх засобами для подальших досліджень», – сказав Форд у своїй заяві.

Торги вже відкриті і триватимуть до 11 квітня, 6 години вечора, на IfOnly.com.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще