L'officiel Новости Новости Тріумф фемінізму: Енні Кларк с...

Новости Новости

Тріумф фемінізму: Енні Кларк створила гітару для жінок

16 февраля
Тріумф фемінізму: Енні Кларк створила гітару для жінок Facebook Twitter Вконтакте Американська співачка Енні Кларк, знана під псевдонімом St. Vincent, створила спеціальну електрогітару для жінок. Конструкція інструменту продумана таким чином, щоб підтримувати груди і вигідно підкреслювати вигин талії. Гітара виконана з червоного дерева та палісандра і представлена в двох кольорах: чорному і синьому. «Також для мене важливо, щоб гітара була не дуже важкою, оскільки я

00b98a2e
  • Facebook
  • Twitter
  • Вконтакте

Американська співачка Енні Кларк, знана під псевдонімом St. Vincent, створила спеціальну електрогітару для жінок. Конструкція інструменту продумана таким чином, щоб підтримувати груди і вигідно підкреслювати вигин талії. Гітара виконана з червоного дерева та палісандра і представлена в двох кольорах: чорному і синьому. «Також для мене важливо, щоб гітара була не дуже важкою, оскільки я й сама доволі тендітна», — додала співачка. Ціна на «жіночу» гітару поки що невідома.

Нагадаємо, що перший альбом «Marry Me» St. Vincent випустила ще у 2007 році. Далі, у 2009-му, відбувся реліз більш успішної в комерційному плані платівки «Actor». Третій альбом співачки, «Strange Mercy», вийшов в 2011 році, а вже через три роки вона представила «St. Vincent».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще