Тріумф фемінізму: Енні Кларк створила гітару для жінок

Новости
16.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська співачка Енні Кларк, знана під псевдонімом St. Vincent, створила спеціальну електрогітару для жінок. Конструкція інструменту продумана таким чином, щоб підтримувати груди і вигідно підкреслювати вигин талії. Гітара виконана з червоного дерева та палісандра і представлена в двох кольорах: чорному і синьому. «Також для мене важливо, щоб гітара була не дуже важкою, оскільки я й сама доволі

ПОДЕЛИТЬСЯ

00b98a2e

Американська співачка Енні Кларк, знана під псевдонімом St. Vincent, створила спеціальну електрогітару для жінок. Конструкція інструменту продумана таким чином, щоб підтримувати груди і вигідно підкреслювати вигин талії. Гітара виконана з червоного дерева та палісандра і представлена в двох кольорах: чорному і синьому. «Також для мене важливо, щоб гітара була не дуже важкою, оскільки я й сама доволі тендітна», — додала співачка. Ціна на «жіночу» гітару поки що невідома.

Нагадаємо, що перший альбом «Marry Me» St. Vincent випустила ще у 2007 році. Далі, у 2009-му, відбувся реліз більш успішної в комерційному плані платівки «Actor». Третій альбом співачки, «Strange Mercy», вийшов в 2011 році, а вже через три роки вона представила «St. Vincent».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).