Зміна масштабу: показ Anna K на Тижні моди в Нью-Йорку

Новости
16.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Двадцятирічна Anna K вперше представила свою колекцію Guest from the Future в основній програмі NYFW і стала наймолодшим дизайнером в історії світових Тижнів моди. Одразу після показу Анна поділася із L’Officiel Online своїми емоціями: «Я на надзвичайно щаслива, що, завдяки моїм зусиллям та зусиллям моєї команди, показ пройшов на такому високому рівні». Як ми вже

ПОДЕЛИТЬСЯ

Annak_049_fw16

Двадцятирічна Anna K вперше представила свою колекцію Guest from the Future в основній програмі NYFW і стала наймолодшим дизайнером в історії світових Тижнів моди. Одразу після показу Анна поділася із L’Officiel Online своїми емоціями: «Я на надзвичайно щаслива, що, завдяки моїм зусиллям та зусиллям моєї команди, показ пройшов на такому високому рівні».

_71A5489

Як ми вже розповідали раніше, нова осінньо-зимова колекція Anna K присвячена футуристичним мотивам, хоча одночасно продовжує та розвиває характерні для бренду силуети та стилістику. Серед 120 речей ми знаходимо впізнавані трапецієвидні сукні, мякі светри, ультракороткі міні-спідниці, зроблені з шовку, трикотажу, шкіри і бавовни. Центральною річчю колекції можна назвати шкіряну куртку із вишивкою, а банти з минулої колекції трансформувалися у «космічні» броші. Взуття для колекції було розроблено Анною в колаборації з молодим італійським дизайнером Ніколою Беретта, засновником бренду Giannico: «У взуття закохалися всі дівчата, що прийшли на показ – в нього неможливо не закохатися! Воно ніби вийшло з дівочих снів».

Показ пройшов в Milk Studios під саундрек від нью-йоркського діджея Міі Моретті, а розпочався з пісні Dakh Daughters “Ганнуся”. Подивитися на колекцію молодого українського дизайнера зібралися безліч модних інсайдерів: засновниця PR-агентства Карла Отто, блогер Софі Валькірс, стрітстайл-зірка Лінда Тол, байери Даніель Греко та Паскалін Сметс, керівник фешн-відділу Instagram Крістен Джой Воттс, фотографи Адам Катц Сіндінг, Яна Давидова, Лі Олівейра, а також представники таких міжнародних видань, як NY Times, T Magazine, W Magazine, Vogue.com, Grazia.it, L’Officiel Italia, Elle Italia, Marie Claire та інших. Судячи по захоплених коментарях в їхніх Instagram, можна зробити висновок, що побачене їх не розчарувало.

Як і під час презентації на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, колекцію демонстрували представниці молодого покоління модних киянок: дочка Віри Брєжнєвої Соня Кіперман, онучка Софії Ротару Софія Євдокіменко та дочка Валіда Арфуша Єлизавета Арфуш, а також такі відомі моделі, як Аліна Байкова, Маґдалена Фраков’як, Алла Григорьєва, Міхаела Касьянова, Анастасія Масюткіна та інші. Порівнюючи київський та нью-йоркський Тижні з точки зору учасника, Анна розповіла нам, що головна відмінність для неї полягала не в організації, а в розмірі команди, адже в Нью-Йорку над підготовкою шоу працювало значно більше людей.

_71A6095

Ми раді міжнародному успіху Anna K, але ще більше нас тішить той факт, що в неї є чітка стратегія подальшого просування свого бренду: «Цей показ – лише початок. Мої колекції будуть представлені в містах модної «Великої четвірки» в шоурумі Tomorrow, а в Мілані запланована презентація в рамках основної програми. Я дуже рада бачити на показах своїх байерів, а також експертів, що можуть не лише похвалити, а й дати конструктивні критичні зауваження».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).