L'officiel Новости Новости No Need to Sleep: лімітована л...

Новости Новости

No Need to Sleep: лімітована лінійка консилерів-хайлайтерів від Yves Saint Laurent

23 февраля
No Need to Sleep: лімітована лінійка консилерів-хайлайтерів від Yves Saint Laurent У кожного бренду є знаковий продукт, який, не дивлячись на роки, продовжує користуватися популярністю. Для бренду YSL таким продуктом став легендарний консилер-хайлайтер «Touche Éclat», що надає обличчю сяючий і свіжий вигляд. У цьому сезоні візажисти розробили оновлену формулу, а також дизайн продукту, представивши лімітовану лінійку в упаковці з різноманітними слоганами. Засіб вийде всього в двох відтінках

YSL-Spring-2016-Touche-Eclat-Slogan-Edition (1)

У кожного бренду є знаковий продукт, який, не дивлячись на роки, продовжує користуватися популярністю. Для бренду YSL таким продуктом став легендарний консилер-хайлайтер «Touche Éclat», що надає обличчю сяючий і свіжий вигляд. У цьому сезоні візажисти розробили оновлену формулу, а також дизайн продукту, представивши лімітовану лінійку в упаковці з різноманітними слоганами. Засіб вийде всього в двох відтінках і з трьома варіантами написів: «No need to sleep», «All lights on me» та «I’m not a morning person».

YSL-Spring-2016-Touche-Eclat-Slogan-Edition-2

Лімітоване видання YSL Touche Éclat Slogan Édition вийде в міжнародний продаж з квітня та буде орієнтовно коштувати $42.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще