L'officiel Новости Новости Нова губна помада Rouge Coco S...

Новости Новости

Нова губна помада Rouge Coco Stylo від Chanel

12 января
Нова губна помада Rouge Coco Stylo від Chanel Якщо щось і може зробити цей вівторок краще, то це новина про те, що Chanel запускають нову лінійку губних помад під назвою «Rouge Coco Stylo». А подвійна радість полягає в тому, що обличчям весняної колекції знову стала актриса Кіра Найтлі. Особливість нової помади полягає, в першу чергу, в зміні дизайну: тепер вона стала набагато вужчою, що можна

Chanel-Spring-2016-Rouge-Coco-Stylo-Lipstick

Якщо щось і може зробити цей вівторок краще, то це новина про те, що Chanel запускають нову лінійку губних помад під назвою «Rouge Coco Stylo». А подвійна радість полягає в тому, що обличчям весняної колекції знову стала актриса Кіра Найтлі. Особливість нової помади полягає, в першу чергу, в зміні дизайну: тепер вона стала набагато вужчою, що можна сміливо вважати трендом цього сезону — нагадаємо, що у такій формі представлено вже кілька нових помад у інших брендів, зокрема, у Givenchy та Tom Ford.

Проте, звичайно, це не єдине новаторство: завдяки додаванню до складу помади олії жожоба і кокоса, бджолиного воску і поживних екстрактів, вона відмінно виконує роль бальзаму. Більш того, «Rouge Coco Stylo» робить губи більш повними і тендітними, а також надає їм тривимірного блиску за рахунок спеціальних інгредієнтів і шовкового порошку.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще