Нова губна помада Rouge Coco Stylo від Chanel

Новини
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Якщо щось і може зробити цей вівторок краще, то це новина про те, що Chanel запускають нову лінійку губних помад під назвою «Rouge Coco Stylo». А подвійна радість полягає в тому, що обличчям весняної колекції знову стала актриса Кіра Найтлі. Особливість нової помади полягає, в першу чергу, в зміні дизайну: тепер вона стала набагато вужчою, що можна

ПОДЕЛИТЬСЯ

Chanel-Spring-2016-Rouge-Coco-Stylo-Lipstick

Якщо щось і може зробити цей вівторок краще, то це новина про те, що Chanel запускають нову лінійку губних помад під назвою «Rouge Coco Stylo». А подвійна радість полягає в тому, що обличчям весняної колекції знову стала актриса Кіра Найтлі. Особливість нової помади полягає, в першу чергу, в зміні дизайну: тепер вона стала набагато вужчою, що можна сміливо вважати трендом цього сезону — нагадаємо, що у такій формі представлено вже кілька нових помад у інших брендів, зокрема, у Givenchy та Tom Ford.

Проте, звичайно, це не єдине новаторство: завдяки додаванню до складу помади олії жожоба і кокоса, бджолиного воску і поживних екстрактів, вона відмінно виконує роль бальзаму. Більш того, «Rouge Coco Stylo» робить губи більш повними і тендітними, а також надає їм тривимірного блиску за рахунок спеціальних інгредієнтів і шовкового порошку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).