Проводжають по розуму: третій сезон Kiev Fashion Industry Forum

Новини
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ви створили бренд, але не знаєте, з чого почати його розвиток? Мрієте стати тямущим fashion-журналістом, але не розумієте, з чого починати? Здається, ми здогадуємось, чим вам допомогти. Відповідь на безліч питань про моду, рітейл, маркетинг та діджитал-медіа ви зможете отримати на третьому міжнародному форумі індустрії моди Kiev Fashion Industry Forum, який пройде в рамках 12-го

ПОДЕЛИТЬСЯ

KFIF-high-res (1)

Ви створили бренд, але не знаєте, з чого почати його розвиток? Мрієте стати тямущим fashion-журналістом, але не розумієте, з чого починати? Здається, ми здогадуємось, чим вам допомогти. Відповідь на безліч питань про моду, рітейл, маркетинг та діджитал-медіа ви зможете отримати на третьому міжнародному форумі індустрії моди Kiev Fashion Industry Forum, який пройде в рамках 12-го сезону міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Kiev Fashion Industry Forum — це майданчик для чесного, гострого, відкритого діалогу, де можуть послухати, поставити запитання, обмінятися контактами, ідеями та досвідом як досвідчені гравці fashion-ринку, так і тим, хто тільки прагне стати його частиною. Розвиток бізнесу, презентація успішних кейсів і комунікація між учасниками — ключові завдання Форуму.

Kfif 1

Форум висвітлює 4 основних бізнес-напрямки сучасної модної індустрії: Creative (дизайнери, Будинки моди), Production (виробництво, постачальники, партнери), Retail (маркетинг) і Digital (медіа). Кожен напрямок представлено однойменної панеллю з секціями, спікерами яких виступають як зарубіжні гості, так і українські представники fashion-ринку.

Придбати абонемент Kiev Fashion Industry Forum може кожен бажаючий. З цим абонементом ви отримуєте можливість відвідувати всі секції і дискусійні панелі в рамках Форуму, відвідати всі відкриті зони міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days та можете відвідати обрані покази.

Детальна інформація про реєстрацію:
[email protected]
+38 093 433 11 95

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).