Rest in peace: триб’ют Девіду Боуї на показі чоловічої коллекції Burberry осінь-зима 2016

Новости
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

A gorgeous, simple tribute on one model’s hands at the @Burberry men’s show in London today. Photo by @mollysjlowe. Фото опубликовано T: The NYTimes Style Magazine (@tmagazine) Янв 11 2016 в 12:21 PST Однією з головних особливостей моди є моментальна реакція на події у світі. Так, вчора, під час показу чоловічої колекції в Лондоні бренд Burberry

ПОДЕЛИТЬСЯ

A gorgeous, simple tribute on one model’s hands at the @Burberry men’s show in London today. Photo by @mollysjlowe.

Фото опубликовано T: The NYTimes Style Magazine (@tmagazine)

Однією з головних особливостей моди є моментальна реакція на події у світі. Так, вчора, під час показу чоловічої колекції в Лондоні бренд Burberry вшанував пам’ять геніального Девіда Боуї, присвятивши музикантові не тільки коллекцію, але й модне шоу цілком. Макіяж, зачіски, настрій, музика, врешті решт — до і після показу відтворювали композиції «Changes» та «Oh You Pretty Things» — все навколо промовляло про Боуї та про втрату, яку пережив увесь світ.

Кульмінацією шоу став вихід моделі Хайетт МакКарті, на долонях якої було написане ім’я співака — Burberry зазначили, що це рішення належить виключно самій МакКарті. Втім, бренд все одно не залишився осторонь і попросив візажистів нанести трохи гліттеру під очі моделей в якості оммажу образу Зіггі Стардаста.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).