Все заради дітей: Louis Vuitton співпрацює з UNICEF

Новини
12.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

#makeapromise

ПОДЕЛИТЬСЯ

louis_unicef

Louis Vuitton співпрацюють із організацією UNICEF: їхньою спільною метою є допомога дітям, враженим захворюваннями, природними катаклізмами або конфліктами, що відбуваються на території їхнього проживання. Французький бренд випустив лімітовану лінію прикрас: до неї увійшли кулон та браслет, прибуток від продажу яких буде спрямовано на гуманітарну допомогу. Ця колаборація, як планують її учасники, допоможе захистити дітей, врятувати їхні життя та забезпечити збереження прав людини. UNICEF та Louis Vuitton в один голос підкреслюють те, наскільки цей проект важливий і наскільки обидві організації пишаються тим, що співпрацюють одна з одною.

«Благодійність починається вдома, — зазначив Майкл Берк, генеральний директор Louis Vuitton. – Ми запропонували нашій команді створити простий, але сильний дизайн, який символізує захист. Ідея срібного ланцюжка із замком-кулоном народилась із новаторського рішення Джорджа Вюттона, який у 1890 році випустив замок, що захищав найбільш дорогоцінне майно наших клієнтів, які мандрували із валізами Louis Vuitton». Таким чином, прикраси стали запорукою обіцянки бренду допомагати дітям та захищати їх, і саме ця обіцянка стала салоганом кампанії – «Make a Promise». «Наша мета – промовити до максимально великої кількості людей та закликати їх розділити нашу обіцянку. Разом ми зможемо змінити все», — додав Берк.

Продаж кулону та браслету стартує сьогодні у офіційних магазинах Louis Vuitton та на сайті бренду. $200 з кожної покупки будуть спрямовані у фонд UNICEF.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).