L'officiel Новости Новости При в’їзді у США будуть ...

Новости Новости

При в’їзді у США будуть питати про ваш нік у соціальних мережах

28 июня
При в’їзді у США будуть питати про ваш нік у соціальних мережах Митниця США зареєструвала в федеральному реєстрі пропозицію про додавання ще одного поля в форму, яку треба заповнити при перетині кордону країни. Мандрівників проситимуть вказати свій нік в соціальних мережах. У документі йдеться про те, що в картку прибуття, яку заповнюють не громадяни США на кордоні, а також в електронну форму, яку заповнюють всі, внесуть ще

EN_01141264_1481

Митниця США зареєструвала в федеральному реєстрі пропозицію про додавання ще одного поля в форму, яку треба заповнити при перетині кордону країни. Мандрівників проситимуть вказати свій нік в соціальних мережах.

У документі йдеться про те, що в картку прибуття, яку заповнюють не громадяни США на кордоні, а також в електронну форму, яку заповнюють всі, внесуть ще одне поле. Ця зміна стосуватиметься форм ESTA і I-94W. Там з’явиться напис: «Будь ласка, введіть інформацію, що стосується вашої присутності онлайн».

Поки неясно, як ретельно влада перевірятиме цю інформацію, хоча і прямо вказується, що вона буде використана лише з метою розслідування, якщо така необхідність виникне.

Публічна дискусія з запропонованими змінами триватиме 60 днів, після чого документ піде на офіційний розгляд.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще