L'officiel Новости Новости Valentino запропонували €500 м...

Новости Новости

Valentino запропонували €500 мільйонів за Balmain

5 апреля
Valentino запропонували €500 мільйонів за Balmain Італійський модний Дім Valentino, що належить катарській інвестиційній компанії Mayhoola, запропонували €500 млн. за бренд Balmain. Нагадаємо, що ще в минулому місяці ресурси WWD та Business of Fashion повідомляли про те, що Balmain шукає покупців. Окрім Valentino, інтерес до придбання французького лейблу продемонстрували також китайські й американські інвестори, проте обидва потенційні покупці поки що залишаються невідомими. Так

val-oli

Італійський модний Дім Valentino, що належить катарській інвестиційній компанії Mayhoola, запропонували €500 млн. за бренд Balmain. Нагадаємо, що ще в минулому місяці ресурси WWD та Business of Fashion повідомляли про те, що Balmain шукає покупців. Окрім Valentino, інтерес до придбання французького лейблу продемонстрували також китайські й американські інвестори, проте обидва потенційні покупці поки що залишаються невідомими.

Так чи інакше, вже 7 квітня Balmain вирішить, чию пропозицію прийняти, і, очевидно, хто б не придбав Дім, такі зміни стануть дуже важливими для бренду.

 

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще