Valentino запропонували €500 мільйонів за Balmain

Новости
05.04.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Італійський модний Дім Valentino, що належить катарській інвестиційній компанії Mayhoola, запропонували €500 млн. за бренд Balmain. Нагадаємо, що ще в минулому місяці ресурси WWD та Business of Fashion повідомляли про те, що Balmain шукає покупців. Окрім Valentino, інтерес до придбання французького лейблу продемонстрували також китайські й американські інвестори, проте обидва потенційні покупці поки що залишаються невідомими. Так

ПОДЕЛИТЬСЯ

val-oli

Італійський модний Дім Valentino, що належить катарській інвестиційній компанії Mayhoola, запропонували €500 млн. за бренд Balmain. Нагадаємо, що ще в минулому місяці ресурси WWD та Business of Fashion повідомляли про те, що Balmain шукає покупців. Окрім Valentino, інтерес до придбання французького лейблу продемонстрували також китайські й американські інвестори, проте обидва потенційні покупці поки що залишаються невідомими.

Так чи інакше, вже 7 квітня Balmain вирішить, чию пропозицію прийняти, і, очевидно, хто б не придбав Дім, такі зміни стануть дуже важливими для бренду.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).