Вперше за 11 років «The Rolling Stones» випустять новий альбом

Новости
05.04.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гітарист легендарних «The Rolling Stones» Ронні Вуд оголосив, що гурт збирається випустити новий альбом, і, можливо, це відбудеться навіть цього року. Новина дійсно вражаюча, особливо якщо врахувати той факт, що останній альбом британських рокерів був презентований у 2005 році. «Нещодавно ми були на студії та записували новий матеріал, зробили декілька неймовірних кавер-версій на блюзменів Хаулін

ПОДЕЛИТЬСЯ

EN_01207817_0940

Гітарист легендарних «The Rolling Stones» Ронні Вуд оголосив, що гурт збирається випустити новий альбом, і, можливо, це відбудеться навіть цього року. Новина дійсно вражаюча, особливо якщо врахувати той факт, що останній альбом британських рокерів був презентований у 2005 році. «Нещодавно ми були на студії та записували новий матеріал, зробили декілька неймовірних кавер-версій на блюзменів Хаулін Вулфа та Літтл Уолтера, які  також увійдуть до альбому»,– говорить Ронні.

Нагадаємо, що «The Rolling Stones» почали свою кар’єру саме із виконання блюзу, а зараз музиканти закінчили тур Латинською Америкою. Останнім пунктом була Куба, де 25 березня рокери відіграли безкоштовний концерт. Гурт випустив 22 студійних альбоми у Британії та 24 у США, проте після релізу останнього рокери порадували своїх прихильників лише декількома новими піснями. Саме тому ми з таким нетерпінням очікуємо на обіцяний новий альбом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).