L'officiel Арт Искусство Діти, ви готові? Так капітан: ...

Арт Искусство

Діти, ви готові? Так капітан: Пісні Девіда Боуї, John Legend та Aerosmith у бродвейській постановці «Губка Боб Квадратні Штанці»

1 сентября
Діти, ви готові? Так капітан: Пісні Девіда Боуї, John Legend та Aerosmith у бродвейській постановці «Губка Боб Квадратні Штанці» Чи готові ви побачити улюбленого мультиплікаційного героя всіх дітей та дорослих на реальній сцені Бродвею? Якщо ви подумки відповіли на запитання: «Так, капітан», у нас гарні новини. Наступного літа відбудеться прем’єра мюзиклу за мотивами мультсеріалу «Губка Боб Квадратні Штани» (SpongeBob SquarePants) виробництва телеканалу Nickelodeon. Музику для дійства пишуть такі музиканти, як Девід Боуї, Сінді Лаупер, John

spongebob

Чи готові ви побачити улюбленого мультиплікаційного героя всіх дітей та дорослих на реальній сцені Бродвею? Якщо ви подумки відповіли на запитання: «Так, капітан», у нас гарні новини. Наступного літа відбудеться прем’єра мюзиклу за мотивами мультсеріалу «Губка Боб Квадратні Штани» (SpongeBob SquarePants) виробництва телеканалу Nickelodeon. Музику для дійства пишуть такі музиканти, як Девід Боуї, Сінді Лаупер, John Legend, Стівен Тайлер, Джо Перрі з Aerosmith, The Flaming Lips та інші.

Не дивлячись на те, що кастинг ще не завершений, а деталі сюжету на даний момент недоступні, Nickelodeon пообіцяли, що представлять глядачам оригінальну історію героя. Режисером мюзіклу стане Тіна Ландау: «Я вирішила почати роботу над цим мюзиклом не тільки заради божевільних театральних можливостей, для мене дуже важливо, що «Губка Боб» за своєю суттю є дуже глубокою комедією».

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще