L'officiel Арт Искусство Терралогія: проект Олега Дрозд...

Арт Искусство

Терралогія: проект Олега Дроздова в Щербенко Арт Центр

14 июля
Терралогія: проект Олега Дроздова в Щербенко Арт Центр Завтра в просторі Щербенко Арт Центру відкриється мистецький проект відомого українського архітектора Олега Дроздова. Олег Дроздов живе і працює в Харкові. Почав кар’єру художника у 1993 році. Брав участь у персональних і колективних виставках в Празі, Копенгагені, Києві, Харкові. У 1997 р заснував проектне бюро «Дроздов і партнери», яке займається архітектурою і урбан-дизайном. В рамках проекту автор

FB-template-06

Завтра в просторі Щербенко Арт Центру відкриється мистецький проект відомого українського архітектора Олега Дроздова. Олег Дроздов живе і працює в Харкові. Почав кар’єру художника у 1993 році. Брав участь у персональних і колективних виставках в Празі, Копенгагені, Києві, Харкові. У 1997 р заснував проектне бюро «Дроздов і партнери», яке займається архітектурою і урбан-дизайном.

В рамках проекту автор представить серію робіт з металу, розписаних акрилом. У процесі підготовки цієї  серії робіт Олег Дроздов об’єднав іпостасі художника та архітектора, поділяючи ці ролі з природою: крім руки автора, об’єкти видозмінюються під впливом природних процесів ржавіння та окислення металу, створюючи яскраві й загадкові образи.

Олег Дроздов_Присутствие
На фото: Олег Дроздов «Присутність»

«Все, що тут показано, зроблено за допомогою природи з деякою кількістю хімічних реактивів. Географія на всіх роботах підроблена, але може нагадувати певні місця. На відміну від олійного живопису, запущені тут процеси відбуватимуться і далі, видозмінюючи вигляд картинок, тим самим проголошуючи диктатуру часу над матерією. Це дослідження про те, що становить природу нашого побуту між нашими амбіціями, часом і простором нашої Терри, — говорить Олег Дроздов.

Олег Дроздов_Міст_ 2014_метал, акрил, авторська техніка
На фото: Олег Дроздов «Міст»

Проект триватиме до 8 серпня включно.

Щербенко Арт Центр, вул. Михайлівська, 22B, Київ

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще