L'officiel Арт L`officiel видео Відео дня: трохи про молоду ди...

Арт L`officiel видео

Відео дня: трохи про молоду дизайнерку Машу Реву

19 января
Відео дня: трохи про молоду дизайнерку Машу Реву Однією з найблагородніших місій нашого видання є знайомство вас, читачів, з талановитими людьми. От, наприклад, Маша Рева: неймовірно талановитий дизайнер і художник, на рахунку якої декілька успішних самостійних колекцій, виграш гранту від Pepsi, а також безліч колаборацій з іноземними брендами в якості ілюстратора. Зростала Маща у сім’ї відомого одеського скульптора Міхаїла Реви, де панувала богемна

MG_9045

Однією з найблагородніших місій нашого видання є знайомство вас, читачів, з талановитими людьми. От, наприклад, Маша Рева: неймовірно талановитий дизайнер і художник, на рахунку якої декілька успішних самостійних колекцій, виграш гранту від Pepsi, а також безліч колаборацій з іноземними брендами в якості ілюстратора. Зростала Маща у сім’ї відомого одеського скульптора Міхаїла Реви, де панувала богемна атмосфера творчості.

Втім, нащо ми будем переповідати це, якщо більше про Машу, а також про її одеське життя, сім’ю і роботу, ви зможете дізнатись із відео? І його — ми наполягаємо — обов’язково треба переглянути.

Режисер — Тетяна Ро

Оператор — Діма Кіт

Оператор стедікаму — Віктор Лазутін

Художник — Діана Рутецька

Звукорежисер — Наталія Літвін

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще