Відео дня: трохи про молоду дизайнерку Машу Реву

Відео
19.01.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Однією з найблагородніших місій нашого видання є знайомство вас, читачів, з талановитими людьми. От, наприклад, Маша Рева: неймовірно талановитий дизайнер і художник, на рахунку якої декілька успішних самостійних колекцій, виграш гранту від Pepsi, а також безліч колаборацій з іноземними брендами в якості ілюстратора. Зростала Маща у сім’ї відомого одеського скульптора Міхаїла Реви, де панувала богемна

ПОДЕЛИТЬСЯ

MG_9045

Однією з найблагородніших місій нашого видання є знайомство вас, читачів, з талановитими людьми. От, наприклад, Маша Рева: неймовірно талановитий дизайнер і художник, на рахунку якої декілька успішних самостійних колекцій, виграш гранту від Pepsi, а також безліч колаборацій з іноземними брендами в якості ілюстратора. Зростала Маща у сім’ї відомого одеського скульптора Міхаїла Реви, де панувала богемна атмосфера творчості.

Втім, нащо ми будем переповідати це, якщо більше про Машу, а також про її одеське життя, сім’ю і роботу, ви зможете дізнатись із відео? І його — ми наполягаємо — обов’язково треба переглянути.

Режисер — Тетяна Ро

Оператор — Діма Кіт

Оператор стедікаму — Віктор Лазутін

Художник — Діана Рутецька

Звукорежисер — Наталія Літвін

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).