L'officiel События Рауты У Києві пройшов концерт гурту ...

События Рауты

У Києві пройшов концерт гурту PUR:PUR

17 мая
У Києві пройшов концерт гурту PUR:PUR У київському клубі Atlas відбувся довгоочікуваний концерт української групи PUR:PUR, яким вона відзначила старт всеукраїнського туру We Do Change. Назва туру співзвучна з однойменною композицією, вже набрала близько 140 000 переглядів з моменту офіційної презентації її кліпу на YouTube в лютому цього року. Під час концерту приміщення концертного майданчику заповнилося численними шанувальниками творчості PUR:PUR і неймовірного

KZO_5112

У київському клубі Atlas відбувся довгоочікуваний концерт української групи PUR:PUR, яким вона відзначила старт всеукраїнського туру We Do Change. Назва туру співзвучна з однойменною композицією, вже набрала близько 140 000 переглядів з моменту офіційної презентації її кліпу на YouTube в лютому цього року.

Під час концерту приміщення концертного майданчику заповнилося численними шанувальниками творчості PUR:PUR і неймовірного вокалу солістки Нати Сміріної. Рівно вибудувана програма виступу складалась і з нових композицій, і з вже давно знайомих треків. Група віддалась на повну, зарядила своїх слухачів та отримала від них найкраще, що потрібно артистам — цілковиту віддачу.

KZO_5150

KZO_5249

KZO_5047

KZO_5097

KZO_5282

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще