У Києві пройшов концерт гурту PUR:PUR

События
17.05.2016
ТЕКСТ: Ольга Жижко
ПОДЕЛИТЬСЯ

У київському клубі Atlas відбувся довгоочікуваний концерт української групи PUR:PUR, яким вона відзначила старт всеукраїнського туру We Do Change. Назва туру співзвучна з однойменною композицією, вже набрала близько 140 000 переглядів з моменту офіційної презентації її кліпу на YouTube в лютому цього року. Під час концерту приміщення концертного майданчику заповнилося численними шанувальниками творчості PUR:PUR і неймовірного

ПОДЕЛИТЬСЯ

KZO_5112

У київському клубі Atlas відбувся довгоочікуваний концерт української групи PUR:PUR, яким вона відзначила старт всеукраїнського туру We Do Change. Назва туру співзвучна з однойменною композицією, вже набрала близько 140 000 переглядів з моменту офіційної презентації її кліпу на YouTube в лютому цього року.

Під час концерту приміщення концертного майданчику заповнилося численними шанувальниками творчості PUR:PUR і неймовірного вокалу солістки Нати Сміріної. Рівно вибудувана програма виступу складалась і з нових композицій, і з вже давно знайомих треків. Група віддалась на повну, зарядила своїх слухачів та отримала від них найкраще, що потрібно артистам — цілковиту віддачу.

KZO_5150

KZO_5249

KZO_5047

KZO_5097

KZO_5282

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).