Розповідаємо, що дивитись на 11-му Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів

Новости
17.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 17 по 22 листопада
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 17 по 22 листопада в кінотеатрі “Жовтень” пройде 11-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – KISFF. Цього року подія об’єднає у собі офлайн- та онлайн-формат – більшість програм фестивалю будуть доступні в онлайн-кінотеатрі "ТИТР".

У фокусі цьогорічного фестивалю – війна очима українців та іноземців, деколонізація, права людини та формування й пошук балансу між ідентичностями. KISFF буде доступний онлайн на території України, а деякі програми можна буде переглянути на території Польщі, Чехії, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії.

Фестиваль пройде в мініформаті та представить 12 тематичних програм, також відбудуться майстер-класи та лекції, присвячені роботі над коротким метром. Організатори рекомендують звернути увагу на український конкурс, програму, присвячену репресованим українським митцям, та однохвилинні фільми, зняті українськими дітьми на прифронтових територіях ще у 2016-2017 роках.

До української конкурсної програми увійшло 10 стрічок, у більшості з яких автори рефлексують на тему подій в Україні останніх 8 років та, зокрема, повномасштабного вторгнення рф. 

Організатори розглядають свій фестиваль як місце зустрічі однодумців: “Культура – це так само інструмент спротиву. Частина програми нашого фестивалю присвячена жахливим сторінкам історії України ХХ та ХХI сторіч, про які ми говоримо через медіум кіно”. 

Також покажуть програму Fem* Riot про боротьбу жінок, що відстоювали наші права, та про пошуки ідентичності у квір-ком’юніті – Out & Proud. Детальніше про ці та інші програми можна прочитати на сайті кінофестивалю.

“Щоденна тривожна реальність – нова норма для кожного з нас, але ми розуміємо, як важливо і цінно давати собі час на короткий перепочинок та відновлення. Віримо, що KISFF стане таким терапевтичним острівцем для спілкування з друзями та однодумцями зі всього світу”, – говорять організатори фестивалю. 

 

Читайте також:

У якому форматі пройде KYIVNESS Vol.29

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).