LVMH стали партнером Олімпійських ігор — 2024 в Парижі

Новости
25.07.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дизайн медалей розробить ювелірний дім Chaumet
ПОДЕЛИТЬСЯ

LVMH оголосили про партнерство з комітетом Олімпійських і Паралімпійських ігор. Конгломерат стане спонсором змагань, які пройдуть в Парижі вже наступного року. Інформацію підтвердили у LVMH на своїй офіційній сторінці в інстаграмі.

Дизайн медалей для наступних Олімпійських ігор розробить ювелірний дім Chaumet. Мережа косметики Sephora буде спонсором естафети вогню, а один з модних Домів конгломерату створить вбрання для представників французької делегації. У рамках заходу свої welcome-набори ексклюзивно представить група Moët Hennessy.

Також LVMH спонсоруватиме спортсменів, серед яких 21-річний плавець Леон Маршан. У рамках згоди конгломерат надасть квитки на змагання для дітей з неблагополучних родин та підтримає спортсменів-початківців.

Партнерство, за інформацією видання Reuters, оцінюється в близько 150 мільйонів євро.

«Цілком природно, що LVMH і його Будинки стали частиною цієї виняткової міжнародної події. Цінності пристрасті, досконалості та інклюзивності, які відстоює спорт високого рівня, щодня культивуються нашими командами, мотивованими непохитним прагненням вийти за рамки дозволеного», — коментує Бернар Арно.

Читайте також: Кендалл Дженнер доєднується до сім’ї амбасадорів L’Oréal Paris.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).