За одну добу додаток Starlink від Ілона Маска завантажили в Україні рекордну кількість разів

Новости
18.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
21 000 нових користувачів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Додаток Starlink від Ілона Маска став найбільш завантажуваним в Україні, пише Forbes. Число завантажень рекордне — 21 000 нових користувачів за добу. За два тижні Starlink в Україні встановили 100 000 разів, завдяки чому популярність додатку у світі зросла втричі.

Застосунок дає доступ до супутникового інтернету SpaceX і гарантує швидкість 100 Мбіт/с.

«Starlink розроблений, щоб надавати широкосмуговий доступ до інтернету в місцях, де доступ був ненадійним або повністю відсутнім. У будь-якій точці планети. А застосунок потрібний, щоб правильно налаштувати зовнішню супутникову антену та доступ до Wi-Fi-роутеру, який йде у комплекті Starlink», — повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як підключити Starlink?

Послуга платна. Комплект для підключення коштує $ 500, місяць підписки — $ 100. Спершу треба залишити заявку на сайті. Їх оформляють по черзі, далі поштою надсилають комплект: роутер, термінал для прийому сигналу, кабелі, кріплення. Зібрати треба самостійно за інструкцією: антену слід закріпити на даху або залишити на землі, підключити кабель, увімкнути живлення в розетку. Налаштовувати систему не потрібно. 

Далі треба встановити застосунок через App Store та Google Play. Розробники обіцяють, що через 20 хвилин зв'язок з'явиться.  

 

Читайте також: Французькі зірки сказали "Слава Україні!": Джейн Біркін, Піт Доерті, Єва Грін та інші записали відеопідтримку українцям

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).