Як одягаються кінорежисери? Від Копполи до Спілберга — відповідь у новій книжці студії A24

Новини
13.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Стиль тих, хто поза кадром культових фільмів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Студія A24 представила книжку How Directors Dress («Як одягаються режисери»). Вона розповідає про стиль кінорежисерів і одяг, який вони носили на зніманнях власних фільмів.

Серед героїв видання, зокрема, Софія Коппола, що одягнена в білу чоловічу сорочку Charvet на ґудзиках під час знімання «Марії-Антуанетти». Стівен Спілберг на майданчику «Індіани Джонс і Храму Долі» в джинсовому костюмі й пошарпаних кросівках. А також — Спайк Лі в спортивних кепках та куртках, Вес Андерсон у жовтому світшоті, і Мартін Скорсезе в солом’яному капелюсі та ковбойській краватці боло. 

«How Directors Dress використовує одяг, щоб розповісти нові захопливі історії про режисерів, їхнє життя, фільми й часи, в які вони були зняті», — зазначають в студії А24.

Книжка містить понад 200 архівних фотографій. Передмову для неї написала режисерка Джоанна Гоґґ, а післямова створена дизайнером Йоджі Ямамото. Автором вступного слова став модний журналіст Чарлі Портер. Статті в книжці написані провідними фешн-публіцистами Агопою Куруняном, що в інстаграм-акаунті @directorfits розповідає про стиль режисерів, Лорен Шерман, Рейчел Ташджян, Лінн Єгер, Бредом Філліпсом, Шумоном Басаром та багатьма іншими. 

Читайте також: Що почитати: 3 важливі книги з читань Miu Miu, які варті уваги.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).