Шон Пенн візьме участь у зйомках українського фільму "Війна очима тварин"

Новости
23.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дивіться дебютний трейлер стрічки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський актор Шон Пенн візьме участь у зйомках українського фільму "Війна очима тварин". Знаменитість зіграє звукорежисера, який випадково стає свідком початку війни. Дебютний трейлер стрічки був презентований у рамках цьогорічного Берлінського кінофестивалю.  

Зйомки фільму розпочнуться в Україні та Лос-Анджелесі вже скоро, влітку 2023 року. Стрічка стане однією з дев’яти картин, об'єднаних в одну драматичну антологію "Війна очима тварин". Фільм, знятий дев’ятьма різними режисерами та режисерками, розповість історії про війну з точки зору тварин.

Заключну частину антології зніме Мирослав Слабошпицький, режисер українського фільму "Плем'я".

"Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України, Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і глибоко досліджує війну та Україну в своєму документальному фільмі. Його підтримка неоціненна для нас і не може бути переоцінена", - ділиться Мирослав.

Виробництвом проекту займаються українські компанії SOTA Cinema Group та Kleos Art, продюсерами виступили Олег Кохан та Олексій Макухін. Олег Кохан, автор концепції фільму, підкреслив важливість участі в проекті таких міжнародних акторів, як Шон Пенн: "Всі історії нашої кіноантології засновані на реальних подіях, і для нас дуже важливо, що діячі такого рівня, як Шон Пенн, не тільки визнають жахливу реальність, яку ми зображуємо, але й долучають до неї свій голос. Це підкреслює актуальність теми екоциду в Україні. Кожна куля, кожен уламок ракети, кожна крапля забрудненого пального, що забруднює нашу землю, є хімічною зброєю повільної дії, яка руйнує нашу екосистему. Шон Пенн був безпосереднім свідком ситуації в Україні, тому його не потрібно переконувати у важливості теми. Він належить до обраної групи зірок, які всім серцем підтримують справу, в яку вірять, і готові діяти".

Світова прем'єра кіноальманаху "Війна очима тварин" запланована на зиму 2023-2024 років.

 

Читайте також: Кінематографія чистого зла: чому фільм Мартіна Скорсезе "Вбивця місячної квітки" — ще один доказ геніальності режисера

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).