Акторка Віра Фарміґа зачитала вірш Василя Симоненка і підтримала Україну

Новости
22.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Люди – прекрасні"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська акторка українського походження Віра Фарміґа зачитала вірш Василя Симоненка «Люди – прекрасні» українською мовою, вкотре підтримавши українців. На своїй Instagram-сторінці акторка виклала відеозвернення, в якому зазначила, що пишається єдністю та мужністю українського народу. 

«Ми відкрили наші серця і душі. Ми чуємо вас, ми бачимо вас. І ми солідарні з вами. Україна – прекрасна і вільна! Ви захищаєте прекрасну землю, боретеся і щодня повстаєте проти зла», – сказала Фарміґа.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Vera Farmiga (@verafarmiga)

Голлівудська акторка Віра Фарміґа відома за ролями у фільмах «Відступники», «Біжи не озираючись» та «Вище неба». Віра — друга із семи дітей у сім'ї українських емігрантів, комп'ютерного аналітика Михайла Фарміґи та вчительки Любомири Фарміґи. До шести років дівчинка не говорила англійською. Вона відвідувала українську католицьку школу в місті Ньюарк та виступала в гурті українського народного танцю, була вихованкою української скаутської організації «Пласт». 

 

Читайте також: 

Хав’єр Бардем підтримав Україну на мітингу проти російської агресії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).